Kurum Müdürümüz ve Psikoloğumuz

ada-derya

Büyüyen Çocuk Anaokulu Müdürümüz Nilüfer Dursun Gönüllü

Nilüfer Dursun Gönüllü : Önce bir Playtime annesiydi. İkizler 2 yaşındaydı aramıza katıldıklarında. Onlar da bizimle büyüdüler, mezun oldular. Artık birer delikanlı onlar.

2001 Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümü lisans ve 2005 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji bölümünden yüksek lisans mezunudur.

2003-2012 yılları arasında Dodo Eğitim ve Psikolojik Danışmanlık Merkezinde, 1999–2001 yılları arasında Boğaziçi Üniversitesi Rehberlik Merkezinde (BÜREM) çalışmış, 1999 yılında deprem bölgesinde ailelere destek çalışmalarında bulunmuştur. 2001 – 2002 yılı arasında İçgörü Danışmanlık (Çocuk) Merkezinde otististik çocuklar ile psikolojik danışmanlık eğitmeni olarak çalışmıştır. 13 yıl çeşitli özel okullarda ve danışmanlık merkezlerinde uzman psikolojik danışman olarak görev aldıktan sonra Büyüyen Çocuk Anaokulu’nda okul müdürü, psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak çalışmaya başlamıştır. Nilüfer Dursun Gönüllü aynı zamanda 7Renk Çocuk, Ergen, Yetişkin, Aile Danışmanlık Merkezi’nin kurucularındandır.

Aldığı eğitimler, katıldığı seminerler ve diğer bilgiler için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.
http://www.7renkdanismanlik.com.tr/ekibimiz/nilufer-dursun-gonullu

nilufer@7renkdanismanlik.com.tr
ngonullu@buyuyencocuk.com.tr